Wspomnień czar - koncert charytatywny w DPS-ie

W kaliskim Domu Pomocy Społecznej odbył się koncert charytatywny Wspomnień czar.

Licznie zgromadzeni mieszkańcy mieli okazję wysłuchać przebojów znanych polskich artystów w wykonaniu Piano Song pod kierownictwem Anny Kowalkiewicz-Oligny oraz Music Store pod kierownictwem Izoldy Huchli. Młodzi artyści zaprezentowali również bożonarodzeniowe kolędy, stwarzając nastrój świątecznego oczekiwania. Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in.: Mateusz Podsadny, wiceprezydent miasta Kalisza, Karolina Pawliczak wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kalisza, Grażyna Mazurek, przewodnicząca Kaliskiej Rady Seniorów oraz kierownicy jednostek organizacyjnych Miasta Kalisza. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu wykonawców, mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt, włączając się do wspólnego kolędowania.
Organizatorem imprezy była Iwona Mikusińska z Agencji Artystycznej Wellman Music & Art. Management .

Tekst i zdjęcia: DPS Kalisz