Zapraszamy do udziału w III Gali Wolontariatu

Kaliska Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza do wzięcia udziału w III Gali Wolontariatu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza. Celem Gali jest prezentacja i promocja oraz popularyzowanie wolontariatu, kształtowanie postaw prospołecznych, zachęcanie do podejmowania aktywności wolontariackiej oraz integracja społeczności lokalnej.

Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej Gali 5 grudnia, o godzinie 17.00. Termin zgłaszania kandydatów upływa 19 listopada 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy kandydatów można przesłać pod adres e-mail: cop@um.kalisz.pl (skan wraz z podpisami), złożyć osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1a, III piętro, pokój 302, tel. 62/504 97 86 lub 797 702 486 w godz. 7.30 - 15.30 lub przesłać pocztą pod powyższy adres.

Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się w załączniku.

Oprac. WSSM UM Kalisza