Zielony Kalisz 2018 - zapraszamy do udziału w konkursie!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu "Zielony Kalisz". Celem przedsięwzięcia jest tradycyjnie inicjowanie i promowanie działań mieszkańców Kalisza na rzecz poprawy estetyki Miasta i utrwalenia wizerunku Kalisza jako miasta zieleni.

Komisja po raz kolejny oceniać będzie efektownie zaaranżowane balkony, loggie, parapety, ogródki przydomowe/zielone podwórza i działki na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Laureaci konkursu tradycyjnie mogą spodziewać się atrakcyjnych nagród finansowych.

Warunkiem udziału w kolejnej edycji "Zielonego Kalisza" jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i prrzesłanie go organizatorowi (w terminie od 1 do 29 czerwca 2018 roku). Podsumowanie konkursu połączone z wręczaniem nagród odbędzie się jesienią tego roku (w terminie do końca października 2018).

W załączniku publikujemy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia.

tekst: Tomasz Staszczyk, fot. Adrian Stawski