KKS kontra Kotwica. Ruszyła przedsprzedaż biletów!

Od dzisiaj można nabywać bilety na hitowy pojedynek pomiędzy KKS-em Kalisz, a Kotwicą Kołobrzeg. Mecz dwóch pretendentów do awansu odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Kaliszu, a wejściówki zakupić można zarówno stacjonarnie - w sekretariacie klubu - jak i online.

Zarówno kaliszanie jak i kołobrzeżanie z przytupem weszli w sezon. Kakaesiacy rozbili Grom Nowy Staw 4:0, natomiast ich sobotni oponenci na starcie rozprawili się z Jarotą Jarocin 4:2. Patrząc na formę i aspiracje obu zespołów, ich najbliższe starcie będzie niewątpliwie jednym z hitów całej rundy jesiennej.

Bilety w cenach 15 zł - rodzinny, 10 zł - normalny i 5 zł - ulgowy, nabywać można do piątku w siedzibie klubu (ul. Łódzka 19-29, Trybuna Zachodnia) w godzinach 9:00 - 15:30. Dla wszystkich, którzy nie mogą w tym czasie zjawić się w stacjonarnym punkcie sprzedaży, uruchomiona została również dystrybucja internetowa - kliknij tutaj - którą tradycyjnie prowadzi firma bilety.cotucotam.pl

Sobotnie spotkanie będzie ostatnim, na które ceny biletów wynosić będą 10 i 5 zł. Od meczu 5. kolejki -  z KP Starogard Gdański - za bilet normalny zapłacimy 12 zł, natomiast za ulgowy 6 zł. Zmianie nie ulegnie cena biletu rodzinnego.

Tekst i zdjęcie: Norbert Gałązka