Mistrzostwa Polski juniorów młodszych i młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-21 w Kajak Polo

W ostatni weekend zawodnicy KTW uczestniczyli W Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Młodzieżowych U21 Kajak Polo.

Srebrny medal zdobyli po zaciętej walce Juniorzy Młodsi w składzie: Adam Maciołek, Eryk Antoszczyk, Borys Parczyński, Wojciech Parczyński, Oliwier Dymkowski.

Drużyna dziewczyn juniorów U21 w składzie: Paulina Jakubowska, Maria Muller, Aleksandra Labiszak, Anastazja Galeta, Viktoriia Mitsenko wywalczyła brąz.

Drużyna chłopców juniorów U21 w składzie: Bartłomiej Kostrzewa, Bartłomiej Owczarek, Kacper Stasiak, Ksawery Majda, Mateusz Durczak, Krzysztof Hantke, Mikołaj Przybylski również wywalczyła brąz.

W mistrzostwa startowały również 2 drużyny juniorów młodszych, gdzie dziewczyny zajęły 5 miejsce, a chłopcy 6.