Na podium w Chrząstowicach

Trzykrotnie stawali na podium XXXIV Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice reprezentanci KTK Kalisz.

Nad uczestnikami zawodów co rusz zbierały się deszczowe chmury, ale pokropiło dopiero podczas ostatniego wyścigu, zatem na aurę kolarze narzekać nie mogli. Z dobrej strony pokazali się w tych zmaganiach reprezentanci Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego, który trzykrotnie stawali na podium. Byli to młodzik Jan Gadera, juniorka młodsza Amelia Fiechowska oraz orlik Mateusz Jakubasz, który ponadto sklasyfikowany został na czwartym miejscu w kategorii elity.

XXXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice

Dębie, 28 kwietnia 2019 r.

młodzicy/dystans 27 km - 1. Kamil Handzlik/UKS Sokół Kęty, ... 3. Jan Gadera, ... 9. Wiktor Gałdyn/obaj KTK Kalisz/obaj 47:20

juniorki młodsze/dystans 27 km - 1. Agnieszka Bolenda/UKS Avatar, 2. Amelia Fiechowska/KTK Kalisz/obie 47:20

młodzieżowcy/dystans 108 km - 1. Adam Kuś/Hurom BDC Development, 2. Mateusz Jakubasz/KTK Kalisz/obaj 2:30:30.

fot. KTK Kalisz