Na pucharowym podium. Pięściarze Ziętek Team z medalami w Grudziądzu

Dwa medale wywalczyli reprezentanci KS Ziętek Team Kalisz podczas Pucharu Polski kadetek i kadetów w boksie. Na podium stanęli Sebastian Kusz i Julia Kabzińska.

IX Puchar Polski Kadetek i XVI Puchar Polski Kadetów w boksie odbyły się w dniach 14-17 listopada w Grudziądzu. KS Ziętek Team reprezentowało czworo zawodników. Dwoje z nich stanęło na podium.

Złoty medal w kategorii do 75 kg kadetów wywalczył Sebastian Kusz, który w finale pokonał Bartosza Zalewskiego z DKB Dzierżoniów. Z kolei po srebro sięgnęła, rywalizująca w wadze do 52 kg kadetek,  Julia Kabzińska. Najpierw pokonała jednogłośnie na punkty Natalię Graś (Sporty Walki Gostyń) oraz Alicję Klimalę (Recpect Świdnica), ale w finałowym pojedynku uległa Alexas Kubicki (GUKS Carbo Gliwice). W połączonej imprezie startowało 65 zawodniczek z 42 klubów oraz 147 zawodników z 71 klubów.