Niezwyciężony Robert Jędrzejewski

Robert Jędrzejewski,mistrz świata w kettlebell, kapitan reprezentacji Polski, prezes Klubu Sportowego Ironfit Kalisz zwyciężył w Dani w kolejnym etapie pucharu świata kettlebell lifting. Zawody odbyły się 9 marca.

Wcześniej kaliszanin triumfował podczas zawodów w serbskim Nowym Sadzie, jest wyraźnym faworytem. Przed kaliskim wojownikiem jeszcze trzy edycje Pucharu Świata. Najbliższe zawody odbędą się w kolebce sportów odważnikowych, czyli w Rosji. Impreza zagości w Petersburgu. Czekają go także zawody w Paryżu oraz Melbourne, gdzie odbędzie się finał Pucharu Świata.

Naszego kapitana kadry narodowej wspiera m.in. Miasto Kalisz, które udziela dofinansowania z budżetu miasta zaplanowanego na promocję poprzez sport.