Odprawili Górnika

Druga drużyna KKS-u Kalisz, w pewnym stylu, pokonał na własnym obiekcie ostatnią ekipę w zestawieniu, Górnika Konin 4:0, w meczu 31. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi.

Wynik w spotkaniu otworzył Daniel Kamiński, wykorzystując w 17. minucie podyktowany za faul na nim rzut karny. Po przerwie kaliski pomocnik dołożył drugą bramkę, która jeszcze bardziej pobudziła kakaesiaków do gry. W 62. minucie gola na 3:0 zdobył zawodnik Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, Wojciech Maroszek, a rezultat meczu ustalił Karol Smajdor, wpisując się na listę strzelców po trafieniu na 4:0.

31. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, 15.05.2022, godz. 11:00, Stadion Miejski przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu
KKS Kalisz II – Górnik Konin 4:0 (1:0)
1:0 Daniel Kamiński 17. min k., 2:0 Daniel Kamiński 60. min, 3:0 Wojciech Maroszek 62. min, 4:0 Karol Smajdor 73. min.

KKS Kalisz II: Mateusz Górski (74. min Mateusz Baran) – Kacper Dudek (46. min Jakub Kieliba), Bartosz Waleńcik (C), Kamil Weber (57. min Jakub Jener), Wojciech Maroszek, Wiktor Staszak, Karol Smajdor, Maurycy Przybył (46. min Jakub Zachara), Wiktor Smoliński, Kamil Koczy (70. min Szymon Sałata), Daniel Kamiński (76. min Kamil Przysiecki).

Górnik Konin: Miłosz Lewandowski – Kacper Szurgot (70. min Wojciech Tokarski), Igor Czerwiński (46. min Igor Wałęsa), Tomasz Słowiński, Przemysław Jurków, Szymon Szofer (70. min Bartosz Głowacki), Orlande Kpassa Lago Liade, Mateusz Jurków, Brajan Perliński, Marcel Bilski (46. min Filip Krawiec), Jakub Pluciński.

Żółte kartki: Kamil Weber (KKS II) i Miłosz Lewandowski (Górnik).