Poznaj ofertę kaliskich klubów i „żyj zdrowo na sportowo”!

W najbliższą niedzielę 26 kaliskich klubów sportowych zaprezentuje się na Głównym Rynku w Kaliszu podczas wydarzenia pod nazwą „Żyj zdrowo na sportowo”.

Kaliszanie w każdym wieku będą mieli jedyną i niepowtarzalną okazję zapoznania się z działalnością rodzimych klubów sportowych w jednym miejscu. Niespotykana dotąd formuła imprezy ułatwi również wejście w sportowy świat! Zainteresowani rozwijaniem swoich pasji będą mogli zapisać się na zajęcia i od zaraz uczestniczyć w sportowym życiu miasta.

Na chętnych czeka szereg atrakcji, w tym spotkania tematyczne, możliwość poznania mistrzów kaliskiego sportu, bezpośredniej rozmowy, pamiątkowych zdjęć i otrzymania autografów.

Stoisko promocyjne wystawi również 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej 124. Batalion Lekkiej Piechoty w Śremie II Kompania. Będzie można obejrzeć sprzęt wojskowy i uzbrojenie, którym dysponują wojska obrony terytorialnej. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

Do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć sportowo-rekreacyjnych w mieście i udziału w wydarzeniu zaprasza Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza.

Dopiszmy swoją sportową historię w Kaliszu już 8 września na Głównym Rynku w godz. od 11 do 15!

Kluby zainteresowane prezentacją swojej oferty, zachęcamy do udziału!
Zgłoszenia przyjmuje Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki! wksit@um.kalisz.pl - tel. 62 504 97 02.