Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

Za nami rywalizacja o Puchar Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Full Contact. Dziś, w oficjalnym otwarciu zawodów wziął udział Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza, który objął imprezę honorowym patronatem.

Finałowe walki rozpoczęły się o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji przy ul. Łódzkiej. W sumie swój udział w Pucharze Polski Seniorów zgłosiło 18 zawodników z 11 klubów sportowych.

Puchary i medale zwycięzcom wręczał prezydent Krystian Kinastowski wspólnie z przedstawicielem sponsora zawodów.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami na stronie Polskiego Związku Kickboxingu.

To nie koniec emocji dla miłośników sportów walki. Już jutro finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Full Contact. Do rywalizacji zgłosiło się 39 zawodników z 19 klubów. Oficjalne otwarcie oraz walki finałowe zaplanowano na niedzielę, na godz. 17:00. W tym dniu bokserzy zmierzą się również w walce o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Klub Sportowy „Ziętek Team” wyróżni zawodników za osiągnięcia w boksie olimpijskim i kickboxingu. Gościem specjalnym mistrzostw będzie utytułowany pięściarz - Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy „Ziętek Team” we współpracy z Polskim Związkiem Kickboxingu i Miastem Kalisz.

Wstęp na zawody jest wolny.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Ciupek