Skuteczna końcówka gospodarzy. KKS II przegrał z Nielbą

Podopieczni Piotra Morawskiego przegrali wyjazdowe starcie z wiceliderem tabeli wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, Nielbą Wągrowiec 2:4. Gospodarze prowadzili w meczu 2:0, ale jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Daniel Kamiński. W drugiej połowie gol Karola Smajdora, z 75. minuty, na moment dał kakaesiakom remis, choć ostatecznie gospodarze zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać kaliskiego goalkeepera.

32. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi
Nielba Wągrowiec – KKS Kalisz II 4:2 (2:1)
1:0 Stanisław Jarysz 11. min, 2:0 Rafał Leśniewski 34. min, 2:1 Daniel Kamiński 38. min, 2:2 Karol Smajdor 75. min, 3:2 Rafał Leśniewski 77. min, 4:2 Mikołaj Ortyl 88. min

KKS Kalisz II: Mateusz Baran (BR) – Kacper Dudek (46. min Wiktor Smoliński), Kamil Weber, Wojciech Maroszek, Dawid Głowacki (46. min Karol Smajdor, 90. min Jakub Kieliba), Jakub Jener, Wiktor Staszak, Maurycy Przybył (69. min Szymon Sałata, 89. min Wiktor Bury), Kamil Koczy, Daniel Kamiński (C), Jakub Zachara.