Zagrali dla Beaty. Zobacz galerię zdjęć

W minioną niedzielę zakończyła się trzydniowa impreza charytatywna „Gramy dla Beaty – turniej tenisowy z gwiazdami”. Środki zebrane podczas rozgrywek zostaną przeznaczone na leczenie Beaty Kowalskiej, wieloletniej działaczki Polskiego Związku Tenisowego.

W turnieju mikstowym wystąpili reprezentanci Aktorskiego Klubu Tenisowego, w tym m.in.: Urszula Dudziak, Karol Strasburger, Piotr Cyrwus Małgorzata Pieńkowska, Tomasz Bednarek, czy Tomasz Gęsikowski. Udział w rywalizacji wzięli także prezydent Krystian Kinastowski oraz wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Beata Kowalska we wrześniu 2018 roku doznała udaru, obecnie przechodzi długotrwałe leczenie w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie Jeziorna. Jest związana z Kaliszem poprzez Klub Kibica Polskich Reprezentacji Tenisowych, któremu pomagała przy organizacji wyjazdów.

Przedsięwzięcie, pod honorowym patronatem Kalisza Krystiana Kinastowskiego, Prezydenta Miasta Kalisza, zorganizowali Kaliskie Towarzystwo Tenisowe oraz Klub Kibica Polskich Reprezentacji Tenisowych.

Na leczenie Beaty Kozłowskiej zostaną przeznaczone także środki zebrane podczas licytacji przedmiotów przekazanych przez aktorów biorących udział w turnieju.

fot. Iwona Cieślak, Juliusz Kowalczyk