Zgłaszanie kandydatów do nagród i wyróżnień sportowych Prezydenta Miasta Kalisza

Informujemy, że na sesji Rady Miasta Kalisza w dniu 22 czerwca 2023 roku, Radni przyjęli nową uchwałę Nr LXVI/929/2023, która określa szczegółowe zasady, tryb przyznawania oraz rodzaje nagród i wyróżnień sportowych Prezydenta Miasta Kalisza dla zawodników i trenerów kaliskich klubów sportowych oraz wyróżnień dla osób za osiągnięcia w działalności sportowej.

Zgodnie z ww. uchwałą Rady Miasta Kalisza, stowarzyszeniom i klubom sportowym, radnym RMK, Radzie Sportu oraz redakcjom kaliskich mediów, przysługuje prawo zgłaszania kandydatów do nagród i wyróżnień sportowych Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w roku 2023.

Pisemne wnioski wraz z uzasadnieniem o nagrodę i wyróżnienie sportowe Prezydenta Miasta Kalisza, wg wzorów stanowiących załączniki do ww. uchwały Rady Miasta Kalisza, należy składać do Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1a, III piętro, pokój 311, w terminie do dnia 10 stycznia 2024r.

WKST