Zgłoś kandydata do nagrody za osiągnięcia sportowe!

Do 20 grudnia można zgłaszać kandydatów do nagród i wyróżnień Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia sportowe w roku 2018. Laureatów, najlepszych kaliskich zawodników, jak również wyróżniających się trenerów i działaczy, poznamy w lutym podczas uroczystej gali z okazji podsumowania minionego roku sportowego.

Prawo zgłaszania kandydatów do dorocznych nagród Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia sportowe przysługuje stowarzyszeniom, związkom sportowym oraz klubom sportowym zrzeszającym osoby, których dotyczy wniosek, jak również kaliskim radnym, członkom Rady Sportu i redakcjom lokalnych mediów.

Warunki i tryb przyznawania wyróżnień i nagród, jak również wzór wniosku zawarte zostały w stosownych uchwałach Rady Miejskiej Kalisza (w załączniku).

Pisemne wnioski, wraz z uzasadnieniem należy składać do 20 grudnia, w Wydziale Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza, przy ul. Kościuszki 1A (IIIp).

Oprac. Karina Zachara