Szukamy najciekawszej świątecznej witryny

Po raz kolejny zapraszamy do konkursu na najciekawiej zaaranżowaną witrynę sklepową o tematyce świątecznej. Wyboru witryny dokonają mieszkańcy Kalisza w głosowaniu internetowym na profilu Facebook Miasta: „Kalisz. Dopisz swoją historię.”

Witryny mogą zgłaszać przedsiębiorcy indywidualni - właściciele lokali użytkowych z terenu całego miasta. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia, czyli zdjęcia witryn o rozdzielczości co najmniej 800x600 px wraz z nazwą lokalu, jego adresem oraz strony lokalu lokalu na portalu społecznościowym Facebook.com (o ile lokal takową posiada), należy przesłać do 21 grudnia 2022 roku, do godziny 12:00, pocztą elektroniczną na adres: kpm@um.kalisz.pl , w temacie wiadomości wpisując „Konkurs na witrynę” . Prosimy też o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu do osoby odpowiedzialnej za kontakt ws. niniejszego konkursu z ramienia zgłaszanego podmiotu.

Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną opublikowane w poście na oficjalnej stronie Miasta Kalisza na portalu społecznościowym Facebook.com: „Kalisz Dopisz swoją historię.” 23 grudnia 2022 roku o godzinie 10:00. Głosowanie internautów na najpiękniejszą witrynę potrwa do 27 grudnia 2022 roku do godziny 10:00.

Pięć zwycięskich witryn zostanie nagrodzonych przez Krystiana Kinastowskiego - Prezydenta Miasta Kalisza zestawem upominków miejskich. Organizatorem konkursu jest Miasto Kalisz.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu, który dostępny jest w załączniku.

Dodał: Juliusz Kowalczyk
Wersja do druku
Wersja PDF