Uchwała krajobrazowa - ponowne wyłożenie

Zawiadamiamy o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu uchwały w sprawie ustalenia „Zasad i warunków sytuowania na terenie miasta Kalisza obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane”.

Z projektem uchwały będzie można zapoznać się w dniach od 11.10.2021r. do 10.11.2021r. w siedzibie Urzędu Miasta Kalisza przy Głównym Rynku 20 (pokój nr 17) w godzinach pracy Urzędu Miasta oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kalisza (www.bip.kalisz.pl), w zakładce: Uchwała Krajobrazowa. Ze względu na zaistniałą sytuację wystąpienia stanu epidemii zaleca się wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie lub mailowo - tel.(62)7654378, mail wbua@um.kalisz.pl.

Uwagi należy składać na piśmie w Urzędzie Miasta Kalisza, Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz, bądź za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres wbua@um.kalisz.pl, w terminie do dnia 24.11.2021r. Jako wniesione na piśmie uznaje się również uwagi wniesione za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym. Uwaga powinna zawierać: nazwisko i imię, nazwę jednostki organizacyjnej i adres wnioskodawcy, przedmiot wnoszonej uwagi oraz oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Prezydent Miasta Kalisza.

Szczegóły ogłoszenia o ponownym wyłożeniu projektu uchwały w załączniku.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta