Ulgi dla przedsiębiorców – wydłużenie terminu

Zgodnie z decyzją Krystiana Kinastowskiego, Prezydenta Miasta Kalisza, wydłużony został czas, o kolejne dwa miesiące, w którym będą obowiązywały ulgi w czynszu dla najemców lokali użytkowych stanowiących własność gminy.

O obniżkę czynszu, w styczniu i lutym 2021 r. mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy zanotowali spadek obrotów w porównaniu z analogicznym okresem w 2020 r.

Wnioski, jak dotychczas, należy składać do Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, drogą elektroniczną (sekretariat@mzbm.kalisz.pl) lub bezpośrednio w siedzibie jednostki - ul. Dobrzecka 18, 62-800 Kalisz.

Ulgi w czynszu dla najemców lokali użytkowych, w styczniu i lutym 2021 r., przysługujące ze względu na trudności spowodowane przez COVID-19
ulgi.png [19.45 KB]

Oprac. Anna Błaszczyk - Urząd Miasta Kalisza, za MZBM