Urzędy nie są takie straszne! Zapraszamy na Drzwi Otwarte!

To będzie świetna okazja, by w swobodnej, weekendowej atmosferze skonsultować się z urzędnikami kaliskiego magistratu, zwiedzić budynek zabytkowego Ratusza, wziąć udział w konkursach z nagrodami, czy odwiedzić prezydenta i wiceprezydentów miasta. Grzegorz Sapiński, Prezydent Miasta Kalisza zaprasza na Drzwi Otwarte Urzędu Miasta, które odbędą się w sobotę, 13 października.

Do odwiedzenia Ratusza i urzędu miasta przy ulicy Kościuszki zapraszamy w godzinach 10.00 - 15.00. Ci, którzy zdecydują się zajrzeć do obu budynków mogą liczyć na m.in. prelekcje, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, czy poczęstunek. Chętni będą mogli zapoznać się z pracą poszczególnych wydziałów, skonsultować z dyżurującymi pracownikami, czy zrobić wspólne zdjęcie z prezydentem i wiceprezydentami miasta. O historii Ratusza i jego tajemnicach opowiedzą znawcy tematu z Centrum Informacji Turystycznej. Specjalny pokaz przygotowała Szkoła Tańca Sieraszewski.

Na Drzwi Otwarte w kaliskim magistracie, które odbędą się w sobotę, 13 października, zaprasza Grzegorz Sapiński, Prezydent Miasta Kalisza. 

Oprac. WPKS UM Kalisza
Wersja do druku
Wersja PDF