Weź udział w kaliskim Jarmarku Wielkanocnym

Tradycyjne wielkanocne wyroby, regionalne przysmaki i rękodzieło będą atrakcją tegorocznego jarmarku, który odbędzie się w dniach 12 – 18 kwietnia, na Głównym Rynku Kalisza. Zapraszamy!

Podczas imprezy będzie można kupić m.in. litewskie wędliny i chleby, rękodzieło z Krakowa, Mińska i oczywiście Kalisza, kresowy kwas chlebowy, ciasta, regionalne sery, wielkanocne pisanki, kraszanki, miody, koszyczki wielkanocne, zające czy kwiaty i rośliny ogrodowe. Gorące piknikowe potrawy przygotują kucharze w food truckach.

Duże zainteresowanie wystawców spowodowało, że wszystkie domki handlowe zostały  zagospodarowane, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Prezydent Miasta Kalisza podtrzymuje jednak swoje zaproszenie do udziału w imprezie z zastrzeżeniem, aby osoby i firmy posiadały własne namioty w kolorze jasnego beżu i spełniały inne warunki regulaminu.

Jarmark odbędzie się w godz.:

15:00 –20:00, piątek (12 kwietnia),
10.00-20.00, sobota i niedziela (13 i 14 kwietnia),
12.00 – 20.00, poniedziałek - czwartek (15 - 18 kwietnia)

Dla wszystkich odwiedzających jarmark przygotowaliśmy wiele  atrakcji, w tym karuzelę wenecką.

W załączniku znajdują się: regulamin zawierający wszelkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy.