Wypełnij ankietę

Samorząd przystępuje do opracowania diagnozy stanu naszego miasta. Będzie ona stanowić podstawę do stworzenia nowej Strategii Rozwoju Kalisza do 2030 roku. Do stworzenia diagnozy posłuży kwestionariusz z pytaniami o różne aspekty funkcjonowania miasta, do którego wypełnienia zachęcamy wszystkich kaliszan.

Co mieszkańcom podoba się w Kaliszu? Co by zmienili? Jak widzą Kalisz za kilka lat? Ankieta ma na celu wspólne wytyczenie celów i obranie kierunku rozwoju Kalisza. Pytania poruszą te i wiele innych zagadnień, dotyczących sfery społecznej, gospodarczej i przestrzennej życia w Kaliszu. Każdy mieszkaniec może zabrać głos w tej sprawie.

- Chcemy poznać zdanie mieszkańców na temat tego, jak się czują w przestrzeni Kalisza. Zastanawiając się nad odpowiedziami, prosimy spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat. Także z okresu przed pandemią. Wszystkich kaliszan serdecznie zachęcam do wypełnienia kwestionariusza - mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Ankietę można wypełnić od 31 marca do 14 kwietnia. Dostępna jest w wersji elektronicznej pod linkiem: ANKIETA. Można ją także wypełnić w wersji papierowej w ratuszu przy Głównym Rynku 20 (portiernia) i Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki 1a (informacja).

Tekst: Juliusz Kowalczyk, grafika: Joanna Czajczyńska - Kancelaria Prezydenta Miasta.
Wersja do druku
Wersja PDF