Zakochaj się w Kaliszu - walentynki w ratuszu

Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza, zaprasza wszystkich mieszkańców na walentynki w ratuszu! 14 lutego, od godziny 17:00 do 20:00, w kaliskim ratuszu czekają niezapomniane atrakcje dla wszystkich zakochanych, miłośników romantycznych chwil i nie tylko.

To idealna okazja, by spędzić romantyczny wieczór w magicznym otoczeniu. W trakcie wydarzenia jego uczestnicy będą mieli okazję uwiecznić miłe chwile w fotobudce 360 stopni czy zrobić sobie zdjęcie w wyjątkowej, kaliskiej ramce.
Ale to jeszcze nie wszystko! Podczas tematycznego zwiedzania wieży ratuszowej z przewodnikiem, będzie można poznać miłosne historie naszego miasta.
Przy sprzyjającej pogodzie, na uczestników walentynek w ratuszu czekać będzie muzyczna niespodzianka w postaci najpiękniejszych miłosnych melodii wykonywanych na żywo przez pianistę Tomasza Ratajczaka.

Organizatorem wydarzenia jest Kancelaria Prezydenta Miasta Kalisza.

tekst: Marcelina Pietrzak - Kancelaria Prezydenta Miasta, zdjęcia: Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta