Zapraszamy do udziału w Dyktandzie Kaliskim 2023

14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 22 przy ul. Świętego Michała odbędzie się Dyktando Kaliskie 2023 o Złote Pióro Prezydenta Miasta Kalisza. Start o godzinie 9:00. Zapraszamy do udziału!

Udział w dyktandzie może wziąć każdy. Rejestracji należy dokonać przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wyrażenia pisemnie niezbędnych zgód na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenia należy dostarczyć do 11 grudnia 2023r. do Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Kalisza, ul. Jasna 2, pokój nr 102 lub przesłać skan mailowo na adres: mrzetecka@um.kalisz.pl. W tytule należy wpisać "Dyktando".

Organizatorami dyktanda są Miasto Kalisz oraz Szkoła Podstawowa nr 22 im. Józefa Piłsudskiego w Kaliszu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Krystian Kinastowski - Prezydent Miasta Kalisza.