Targ na plantach miejskich z trasą śniadaniową Radia Zet

Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza zaprasza do udziału w czwartym targu na plantach miejskich.

10 września, już po raz czwarty, na kaliskich plantach zostanie zorganizowany targ z udziałem m.in.: hodowców kwiatów, producentów miodów i przetworów, wytwórców rękodzieła, biżuterii i kosmetyków. Nie zabraknie stoisk promocyjnych i edukacyjnych oraz gadżetów i innych niespodzianek.

Podczas targu na kaliskich plantach pojawi się Radio Zet z trasą śniadaniową. Będzie można nie tylko zjeść ciepły posiłek, ale także wziąć udział w pokazach szefów kuchni, czy warsztatach kulinarnych.

Targ odbędzie się na plantach – na placu przy chińskiej restauracji, w godzinach 9:00-13:00.

Wszyscy hodowcy i producenci zainteresowani wystawieniem swojego stoiska podczas targu proszeni są o kontakt mailowy z organizatorem – Kancelarią Prezydenta Miasta. Zgłoszenia należy wysyłać pod adres mailowy kpm@um.kalisz.pl. Teren będzie udostępniony bezpłatnie.

Tekst: Anna Błaszczyk, zdjęcie: Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta