Zaprojektuj logo Roku Tadeusza Kulisiewicza

Rok 2019 Rada Miasta Kalisza ustanowiła Rokiem Tadeusza Kulisiewicza. Prezydent Miasta Kalisza ogłosił konkurs na zaprojektowanie logo, którym będą opatrzone wszystkie materiały związane z tym wydarzeniem. Zapraszamy do udziału!

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadpodstawowych, osoby w wieku 15-19 lat uczestniczące w zajęciach z dziedziny sztuk wizualnych, prowadzonych m.in. przez instytucje kultury i placówki oświatowe oraz studenci.

Wybrane przez komisję konkursową logo będzie wykorzystywane w celach identyfikacyjnych, popularyzatorskich i korespondencyjnych. Zostanie umieszczone w serwisach informacyjnych, folderach, na materiałach promocyjnych, plakatach, papierze firmowym oraz innych drukach wydawanych przez organizatora w roku jubileuszowym.

Logo powinno zawierać nazwę: „120. rocznica urodzin Tadeusza Kulisiewicza. Kalisz 2019” lub „Rok 2019 w Kaliszu – Rokiem Tadeusza Kulisiewicza”.

Projekt należy dostarczyć w postaci wydruku (format A4) oraz w wersji elektronicznej na płycie CD lub DVD.

Regulamin jest dostępny w załączniku oraz w serwisie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka: www.mbp.kalisz.pl.

Nagrodą jest bon na zakup materiałów plastycznych o wartości 700 zł brutto.

Oprac. Anna Błaszczyk, fot. zbiory Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu