Weź udział w konkursie Zielony Kalisz

Do 30 czerwca przyjmowane będą zgłoszenia w tegorocznej edycji konkursu Zielony Kalisz. Jego celem jest inicjowanie i promowanie działań na rzecz poprawy estetyki miasta i utrwalenia wizerunku Kalisza jako miasta zieleni.

Zgłoszeń można dokonywać w czterech kategoriach: ogródki przydomowe, ogródki przedszkolne, działki na terenach rodzinnych ogrodów działkowych oraz balkony, loggie i parapety. W konkursie mogą brać udział mieszkańcy Kalisza. Kartę zgłoszenia (do pobrania w załączniku) należy wypełnić i dostarczyć do 30 czerwca do Urzędu Miasta Kalisza Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz (I piętro, pokój 29) w formie papierowej lub skanu na mail wgos@um.kalisz.pl lub mklepanda@um.kalisz.pl .

Podsumowanie Konkursu połączone z wręczaniem nagród laureatom Konkursu nastąpi do 31 października 2023 roku. Regulamin konkursu dostępny w załączniku.

Dodał: Juliusz Kowalczyk - Kancelaria Prezydenta Miasta Kalisza