Zapraszamy na sobotni targ kwiatowy

Kwiaty i inne rośliny, miody, kosmetyki naturalne, biżuteria wykonana z użyciem kwiatów - to i wiele więcej już w sobotę na plantach miejskich. Przed nami targ kwiatowy. Zapraszamy do odwiedzin!

Od godziny 10.00 do 14.00 na plantach miejskich w okolicy chińskiego baru oferowane będą kwiaty, miody, naturalne kosmetyki i biżuteria wykonana z użyciem żywych kwiatów.

Przy stoisku promocyjnym Miasta Kalisza będzie można zasięgnąć informacji na temat programu "Czyste Powietrze", obejmującego m.in. dotacje na wymianę systemu ogrzewania na ekologiczne.
Nie zabraknie miejskich upominków.

Swoje stoisko przygotują także Nadleśnictwo Kalisz i Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu.

Odwiedzając targ kwiatowy, będzie można dowiedzieć się, jak pozytywnie wpływają na nas rośliny i kontakt z przyrodą.

Do zobaczenia!

Tekst: Katarzyna Ciupek, grafika: Joanna Czajczyńska - Kancelaria Prezydenta Miasta