Zapraszamy na targ na plantach!

Wiosenne rośliny, suszone kwiaty, przetwory, miód i produkty pszczele, a także rozmaite wyroby rękodzielnicze to tylko niektóre przykłady asortymentu, który będzie dostępny podczas targu na plantach. Nie zabraknie niespodzianek!

W sobotę, 1 kwietnia, w godz. 9 – 13 zapraszamy do odwiedzenia targu na plantach miejskich. W okolicy chińskiej restauracji swoją ofertę zaprezentuje ponad 40 wystawców, w tym placówki edukacyjne i uczelnie. Nie zabraknie kosmetyków naturalnych, biżuterii, a także wielkanocnych ozdób.

Na stoisku Miasta będziemy informować m.in. o programach proekologicznych oraz zapraszać do odwiedzenia multimedialnej ekspozycji na temat historii Kalisza w ratuszu.

Zachęcamy do wizyty na plantach.

Do zobaczenia!

Tekst: Katarzyna Ciupek, grafika: Joanna Czajczyńska - Kancelaria Prezydenta Miasta