Rodzinny Rajd Rowerowy

W miniony weekend, prezydent Krystian Kinastowski uczestniczył w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska. Ponad 100 cyklistów zgromadziło się na Głównym Rynku w Kaliszu, skąd wystartowali w trasę o długości 34 kilometrów - po Kaliszu, powiatach kaliskim, ostrowskim i pleszewskim.

- Dziękuję wszystkim za udział, a służbom za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach rowerowych - powiedział Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza.

Celem Rodzinnego Rajdu Rowerowego po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej było zachęcenie mieszkańców całej Aglomeracji do aktywniejszego spędzania czasu oraz do wyboru bardziej ekologicznego środku transportu na co dzień.

Dodała: Magdalena Furmaniak, zdjęcia: Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta