Utrudnienia w ruchu – 4 kwietnia

W najbliższy wtorek, 4 kwietnia br. piłkarze KKS-u 1925 Kalisz zmierzą się na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej z drużyną Legii Warszawa. W tym dniu wprowadzone zostaną istotne zmiany w ruchu drogowym.

Od godz. 16:30 do ok. północy wyłączona zostanie z ruchu kołowego ulica Łódzka na odcinku pomiędzy ul. Warszawską a ul. Szlak Bursztynowy. Przejazd pojazdów na trasie pomiędzy ul. Warszawską a ul. Łódzką będzie możliwy przez nowo wybudowany odcinek ul. Szlak Bursztynowy (pomiędzy ul. Łódzką a ul. Braci Niemojowskich) oraz ul. Braci Niemojowskich.

Decyzję o przywróceniu ruchu kołowego na ul. Łódzkiej podejmie Policja.

Ponadto w godz. od 16.30 do ok. północy z ruchu kołowego wyłączone zostaną ulice: Winiarska, Idzikowskiego, Więzienna, Ciepła, Przesmyk.

W tym samym czasie zamknięte zostanie połączenie ul. Łódzkiej z ul. Żwirki i Wigury. Dojazd do ul. Żwirki i Wigury możliwy będzie wyłącznie od strony ul. Braci Niemojowskich. Wyjazd z ul. Prusa i ul. Hożej możliwy będzie wyłącznie w prawo – w kierunku ul. Braci Niemojowskich.

Na ul. Winiarskiej, Idzikowskiego i Sportowej (odc. Łódzka – Wał Jagielloński) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów w godz. 14:00-24:00.

Na ul. Żwirki i Wigury (na odc. Łódzka – Idzikowskiego), Więziennej, Ciepłej oraz parkingu przy OSRiR (po przeciwnej stronie stacji paliw Orlen) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów w godz. 16:30-24:00.

Wprowadzony zostanie całkowity zakaz parkowania pojazdów na:
- ul. Braci Niemojowkich (odc. Warszawska – przedłużenie Szlaku Bursztynowego),
- przedłużeniu ul. Szlak Bursztynowy (odc. Łódzka – Braci Niemojowskich),
- parkingu przy głównym wejściu na Stadion Miejski,
- drodze na wprost ul. Żwirki i Wigury (po stronie stacji paliw Orlen w kierunku Hotelu Bursztyn).

Na czas zamknięcia ul. Łódzkiej wyłączone zostaną z użytku przystanki autobusowe: Łódzka Warszawska 01, Łódzka Warszawska 02, Łódzka OSRiR 03, Łódzka OSRiR 04 oraz Łódzka Sportowa 05.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego.
Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
Wersja do druku
Wersja PDF