Centrum Organizacji Pozarządowych - wypełnij ankietę!

Dobiega końca realizacja inwestycji przy ulicy Babinej 1, gdzie powstaje Centrum Organizacji Pozarządowych. Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza zaprasza przedstawicieli organizacji do wypełnienia ankiety na temat potrzeb i oczekiwań dotyczących funkcjonowania obiektu.

To miejsce, które ma integrować wszystkie kaliskie organizacje pozarządowe, bez względu na zakres działalności oraz umożliwić podejmowanie innowacyjnych działań. Urząd Miasta Kalisza gwarantuje wsparcie techniczne, merytoryczne i informacyjne dla organizacji zainteresowanych skorzystaniem z nowego miejsca.

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z terenu miasta Kalisza do wypełnienia ankiety konsultacyjnej, zamieszczonej w załączniku i odesłania jej na adres wssm@um.kalisz.pl (lub złożenia bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UMK pok. 120, I p. ul. Kościuszki 1a) do 31 lipca 2020 r.

Oprac. Katarzyna Ciupek, zdjęcie: Wydział Rozwoju Miasta