Już jest nowy numer „Super Seniora”

Ukazał się pierwszy w tym roku numer biuletynu dla kaliskich seniorów. „Super Senior” to bezpłatna publikacja dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Zapraszamy do lektury.

W najnowszym numerze można przeczytać m.in. o Kaliskiej Karcie Seniora, Białych Sobotach, gimnastyce dla seniorów, szczepieniach przeciw grypie, drugiej Senioriadzie.

„Super Senior” to bezpłatna publikacja, która ukazała się w nakładzie 3000 egzemplarzy. Kolejny numer pojawi się w październiku.

Drukiem zajęła się Agencja Wydawnicza „ARGI” s.c. z Wrocławia, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w wysokości 12.472,20 zł za realizację dwóch numerów publikacji.

Biuletyn można otrzymać m.in. w Ratuszu, Urzędzie Miasta przy ulicy Kościuszki 1 A, Centrum Informacji Turystycznej, bibliotekach, przychodniach, aquaparku, Punkcie Obsługi Klienta Kaliskich Linii Autobusowych, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Powiatowym Urzędzie Pracy. Będzie dostępny także na stronie kalisz.pl. Publikacja dystrybuowana jest również za pośrednictwem instytucji i stowarzyszeń senioralnych.

Oprac. Anna Błaszczyk, zdjęcie: Juliusz Kowalczyk