Wraca program "Złota Rączka dla Seniora"

Od poniedziałku, 24 kwietnia seniorzy ponownie będą mogli korzystać z usług "Złotej Rączki". Zgodnie z założeniami projektu seniorzy w wieku 60 + mogą skorzystać z bezpłatnych usług naprawczych i technicznych w swoich domach.

Projekt "Złota Rączka dla Seniora"  jest skierowany do seniorów powyżej 60. roku życia zameldowanych na terenie Miasta Kalisza. Zainteresowani mogą w swoich domach skorzystać z bezpłatnych usług naprawczych i technicznych takich jak drobne naprawy nie wymagające natychmiastowej interwencji , specjalistycznej wiedzy oraz uprawnień ( np. nieszczelność baterii, zepsute klamki i zamki, regulacja i konserwacja drzwi, itp.)

Usługi świadczy:

Wielobranżowy Zakład Usługowy Marek Dudowicz

z siedzibą w Kaliszu przy ul. Racławickiej 35.

Zgłoszeń usterki do naprawy można dokonywać telefonicznie w PONIEDZIAŁKI w godz. od 20.00 do 22.00 pod numerem telefonu 507 519 750.

Więcej informacji na temat projektu: TUTAJ

Dodała: Małgorzata Brzezińska Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych